Regulamin serwisu

1. WPROWADZENIE

1.1 Będziesz mieć dostęp do większości obszarów tej strony bez rejestracji dane z nami. Niektóre obszary tej strony są otwarte tylko do Ciebie, jeśli się zarejestrować.

1.2 Możemy zmienić te warunki w każdym czasie poprzez aktualizację tej strony. Należy sprawdzić tę stronę od czasu do czasu, aby zapoznać się z aktualnymi warunkami, ponieważ są one wiążące. Niektóre postanowienia tych warunków może zostać zastąpiona przez wyrażone bezpośrednio informacje prawne lub warunki umieszczone na poszczególnych stronach tej strony. Jeśli nie chcą zaakceptować nowych warunków po doręczeniem wypowiedzenia, nie powinny nadal korzystać z tej witryny.

2. ZAMAWIANIE

2.1 Państwo uznaje się złożyć zamówienie na nas przez zamawiania przez naszego procesu realizacji transakcji online. W ramach naszego procesu finalizacji transakcji otrzymasz okazję sprawdzić swoje zamówienie i skorygować ewentualne błędy. Wyślemy Ci potwierdzenie zamówienia, z wyszczególnieniem produktów zamówione.

2.2 Nasza akceptacja zamówienia następuje, gdy zmienimy status zamówienia do czasu. Wyślemy Ci potwierdzenie wysłania przez e-mail. Gdy Wyślemy kolejności umowa kupna zostanie wykonana, nawet jeżeli płatność została natychmiast przetwarzane, chyba że mamy informacji, że nie przyjmujemy zamówienia lub anulowaniu zamówienia.

2.3 Możemy odmówić przyjęcia zamówienia:

1).Jeśli towary nie są dostępne;
2).W przypadku gdy nie możemy otrzymać zezwolenie na płatności;
3).if nastąpił błąd cen lub opis produktu; lub
4).Jeżeli nie spełniają wszelkie kryteria kwalifikowalności określone w naszych warunkach.

3.DISCLAIMER

3.1 Chociaż staramy się zapewnić, że informacje na tej stronie są prawidłowe, nie gwarantujemy dokładności i kompletności materiałów na tej stronie. Możemy dokonać zmian w materiale na tej stronie, lub do produktów i ceny opisanych w nim, w dowolnym czasie i bez powiadomienia. Materiał na tej stronie mogą być nieaktualne, a my się nie zobowiązuje się do aktualizowania takich materiałów.

3.2 Materiał na tej stronie jest bez żadnych warunków, gwarancji lub innych warunków jakiegokolwiek rodzaju. W związku z powyższym, w maksymalnym zakresie dozwolonym przez prawo, możemy zapewnić Państwu tej strony na podstawie tego, że możemy wykluczyć wszystkie oświadczenia, gwarancje, warunki i inne warunki (w tym, bez ograniczeń, warunki implikowane przez prawo zadowalającej jakości, przydatności do celu,korzystanie z należytą starannością i umiejętności), które jednak na warunki te mogą mieć wpływ w stosunku do tej strony.